SıLa FaN SiteSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» meraba..:)
Yonca Lodi İle Yeni Albüm Röportajı Icon_minitime1Ptsi Tem. 01, 2013 11:15 pm tarafından Dogu_kan

» Sıla'nın Video Klipleri
Yonca Lodi İle Yeni Albüm Röportajı Icon_minitime1Paz Tem. 10, 2011 3:37 pm tarafından SıLaqoLiCk

» Aslı Enver
Yonca Lodi İle Yeni Albüm Röportajı Icon_minitime1Çarş. Mart 23, 2011 6:43 pm tarafından sıla-sonay

» 9 Mart 2011 Tarihinde Bursa'Da Yapılacak Olan Sıla İmza Günü Ertelenmiştir..!!
Yonca Lodi İle Yeni Albüm Röportajı Icon_minitime1Çarş. Mart 23, 2011 6:31 pm tarafından sıla-sonay

» Ulker Bolero
Yonca Lodi İle Yeni Albüm Röportajı Icon_minitime1Perş. Mart 17, 2011 5:47 pm tarafından Tüliş

» Sıla-Ankara Konseri
Yonca Lodi İle Yeni Albüm Röportajı Icon_minitime1Perş. Mart 17, 2011 5:20 pm tarafından Tüliş

» Bu Akşam :Eurovision Şarkımız Açıklanıyor
Yonca Lodi İle Yeni Albüm Röportajı Icon_minitime1Çarş. Mart 16, 2011 3:30 pm tarafından !!..>> Sıla <<..!!

» 08 Nisan 2011 - İzmir Konseri
Yonca Lodi İle Yeni Albüm Röportajı Icon_minitime1Çarş. Mart 16, 2011 2:56 pm tarafından !!..>> Sıla <<..!!

» Sıla Almanya Konseri
Yonca Lodi İle Yeni Albüm Röportajı Icon_minitime1Çarş. Mart 16, 2011 2:51 pm tarafından !!..>> Sıla <<..!!

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 109 kişi Çarş. Ağus. 02, 2017 8:27 pm tarihinde online oldu.

Yonca Lodi İle Yeni Albüm Röportajı

2 posters

Yonca Lodi İle Yeni Albüm Röportajı Empty Yonca Lodi İle Yeni Albüm Röportajı

Mesaj tarafından Sıla Paz Ekim 17, 2010 7:38 pm

Yonca Lodi
YONCA LODİ YEPYENİ ALBÜM KAYDI “MİLAT” VE ONUN İLK KLİP ÇALIŞMASI “DÜŞTÜYSEK KALKARIZ” İLE EKRANLARIMIZDA. EKİBİMİZ YONCA LODİ İLE BİR ARAYA GELİP KARİYERİNDEKİ GELİŞMELERİ PAYLAŞTI.

ÖNCELİKLE HOŞGELDİNİZ... SEVENLERİNİZ BİR SÜREDİR BEKLİYORLARDI SİZDEN BU ALBÜMÜ. ISRARLARI NİHAYET SONUÇ BULDU.

Herkese merhaba, yeni bir heyecanla yeniden sizin karşınızdayım. “Milat” benim uzun zamandır üzerinde çalıştığım ve yayınlamaktan dolayı gerçekten çok büyük bir keyif aldığım, heyecan duyduğum bir albüm. “Milat”ın hikayesi aslında en başından beri dijital platformlarda şarkılar yayınlarken söylediğim şeyi takip ediyor. Hep demiştim ki o zaman; ben dijital platformlardan bu şarkıları yayınlayacağım, daha sonra bir albüm haline getireceğim. Arşivlerine katmak isteyenler, bu şarkılara ve albüme sahip olacaklar.

OLDUKÇA DUYGU DOLU PARÇALAR DİYEBİLİR MİYİZ “MİLAT”IN ŞARKILARINA ?

O şarkılardan başlayayım önce, “Milat”ı oluşturan şarkılardan. “Emanet” onlardan bir tanesi. Çok sevdiğiniz ve biz artık alıp CD’de de dinlemek istiyoruz dediğiniz “Emanet”, iki versiyonu ile birlikte “Milat”ta. “Haksızlık Değil mi”, “Gölgelerime Işık Tut”, sonra 2008 yazında yayınladığım “Yeter” o şarkılardan bir tanesi. Daha önce, Aysel Gürel için yapılan bir complation albümde yer alan şarkılardan “Yalan Gibi” yine onlardan bir tanesi. Onun dışında da çok yeni, benim için çok heyecan verici şarkılar var. Onlardan en çok bildiğiniz, dinlediğiniz, çok istediğiniz, çok sevdiğiniz, teşekkür ederim ki çok sevdiğiniz yine bir Zeki Güner şarkısı olan “Düştüysek Kalkarız” var. Zeki Güner’in başka yeni şarkıları da var; “Tenden Tene” gibi. Çok hareketli, çok dinamik. Bu sefer çok genç ve dinamik bir albüm oldu diyebilirim, heyecanımı, telaşımı yansıtan bir albüm oldu.

“DÜŞTÜYSEK KALKARIZ” ALBÜMÜN EN ÇOK İLGİ GÖREN ŞARKILARINDAN OLDU...

Başka bir şarkı verdi Zeki bana aslında ama “Düştüysek Kalkarız”ı da, bak bir de bu şarkıyı yaptık diye gönderdi. Ben diğer şarkıyı dinleyemedim bile. Dinler dinlemez Zeki bu şarkı benimdir dedim. “Emanet”ten sonra bu şarkı beni gerçekten heyecanlandıran bir şarkı oldu. Yanılmadığımı görmek te çok güzel, tüm basında, tüm radyo kanallarında dijital platformda, gerçekten çok hızlı ve çok iyi gidiyor. Bana mailler atıp çok sevdiğinizi söylüyorsunuz ve benim için, yaptığım bir işin bu şekilde karşılık bulması gerçekten çok önemli.

HALİYLE İLK KLİP TE ONA GELDİ...

Evet, “Milat”ın ilk klibini “Düştüysek Kalkarız”a çektik. Klibin yönetmenliğini Gürcan Keltek yaptı. Bizim ekip olarak aklımızdakinden çok farklı birşey çekti. Bir aşk hikayesi aslında ama bu cümle yanlızlığı da anlatıyor. O da çok koyu bir yanlızlığı çekti. İki gün boyunca boş sokaklarda, geceleri sabahlara kadar çalıştık. Çok ilginç bir çalışma oldu. İstanbul’u bu kadar boş görmek, gecesini bu denli yaşamak da çok ilginç bir duyguydu. Klip fotoğraflarını çeken ve stylingini yapan kişi Sedat Doğan. O da çalışmaktan çok multu olduğum bir isim. Bundan sonra da onunla çalışmaya devam edeceğim.

ALBÜME İSMİNİ VEREN ÇALIŞMA “MİLAT” SİZE AİT BİR PARÇA. BİRAZ DA BU ŞARKIDAN BAHSEDELİM İSTERSENİZ...

“Milat” sözü ve müziği bana ait olan tek şarkı. Hep bana şarkı getiriyorlar, ben de hep; siz bana çok fazla şarkı getiriyorsunuz, beni tembelleştiriyorsunuz diyorum ama “Milat” herkesin kullanılması yönünde hemfikir olduğu bir şarkıydı. 2007 yılında bir kitaptan esinlenerek yaptığım, bitmek zorunda kalan bir aşkı anlatan bir şarkıydı. Albümde de en çok sevilen, dinlenen parçalardan biri. Bu kadar çok sevilmesi bana ayrıca gurur veriyor. Bir de konuşmadan geçemeyeceğim “Mum Lekesi” var. Sözü Aysuda Ülkü Zeren’in, müziği Ufuk Serindağ’a ait. Müthiş bir şarkı “Mum Lekesi”. Bugüne kadar benden duymaya alışık olunanın dışında, biraz daha makamsal bir şarkı ama o da en çok sevilen şarkılar arasında.

SÖZLERİNİZDEN ANLAŞILAN, SİZİN BEĞENİLERİNİZİ KARŞILAYAN BİR ALBÜM “MİLAT”...

Umarım sizler de beğenmişsinizdir. Beğenilerinizi mutlaka bana iletmenizi diliyorum. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yenilendi. Yepyeni fotoğraflar ve sayfalar hazırlandı. Konser takvimim orada yer alıyor, bu tarihleri oradan öğrenebilirsiniz. Bunun dışında twitter, facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinin linklerini de orada bulabilirsiniz. Yani bana ulaşamamanıza imkan yok. Herkese de cevap veriyorum, çünkü sizinle iletişim kurmak benim için çok önemli.

ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ RÖPORTAJINIZ İÇİN...

Teşekkür ederim, tekrar görüşmek üzere, hoşçakalın...

Sıla
Sıla
Admin
Admin

Yonca Lodi İle Yeni Albüm Röportajı Empty Geri: Yonca Lodi İle Yeni Albüm Röportajı

Mesaj tarafından KeLeBeK Ptsi Ekim 18, 2010 3:20 pm

süperr bir albüm paylaştığın için saol +fan Very Happy :111:
KeLeBeK
KeLeBeK
Admin
Admin

- Similar topics