SıLa FaN SiteSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» meraba..:)
Hande Yener İle Yeni Albüm Röportajı (Hande'yle Yaz Hiç Bitmez) Icon_minitime1Ptsi Tem. 01, 2013 11:15 pm tarafından Dogu_kan

» Sıla'nın Video Klipleri
Hande Yener İle Yeni Albüm Röportajı (Hande'yle Yaz Hiç Bitmez) Icon_minitime1Paz Tem. 10, 2011 3:37 pm tarafından SıLaqoLiCk

» Aslı Enver
Hande Yener İle Yeni Albüm Röportajı (Hande'yle Yaz Hiç Bitmez) Icon_minitime1Çarş. Mart 23, 2011 6:43 pm tarafından sıla-sonay

» 9 Mart 2011 Tarihinde Bursa'Da Yapılacak Olan Sıla İmza Günü Ertelenmiştir..!!
Hande Yener İle Yeni Albüm Röportajı (Hande'yle Yaz Hiç Bitmez) Icon_minitime1Çarş. Mart 23, 2011 6:31 pm tarafından sıla-sonay

» Ulker Bolero
Hande Yener İle Yeni Albüm Röportajı (Hande'yle Yaz Hiç Bitmez) Icon_minitime1Perş. Mart 17, 2011 5:47 pm tarafından Tüliş

» Sıla-Ankara Konseri
Hande Yener İle Yeni Albüm Röportajı (Hande'yle Yaz Hiç Bitmez) Icon_minitime1Perş. Mart 17, 2011 5:20 pm tarafından Tüliş

» Bu Akşam :Eurovision Şarkımız Açıklanıyor
Hande Yener İle Yeni Albüm Röportajı (Hande'yle Yaz Hiç Bitmez) Icon_minitime1Çarş. Mart 16, 2011 3:30 pm tarafından !!..>> Sıla <<..!!

» 08 Nisan 2011 - İzmir Konseri
Hande Yener İle Yeni Albüm Röportajı (Hande'yle Yaz Hiç Bitmez) Icon_minitime1Çarş. Mart 16, 2011 2:56 pm tarafından !!..>> Sıla <<..!!

» Sıla Almanya Konseri
Hande Yener İle Yeni Albüm Röportajı (Hande'yle Yaz Hiç Bitmez) Icon_minitime1Çarş. Mart 16, 2011 2:51 pm tarafından !!..>> Sıla <<..!!

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 109 kişi Çarş. Ağus. 02, 2017 8:27 pm tarihinde online oldu.

Hande Yener İle Yeni Albüm Röportajı (Hande'yle Yaz Hiç Bitmez)

2 posters

Hande Yener İle Yeni Albüm Röportajı (Hande'yle Yaz Hiç Bitmez) Empty Hande Yener İle Yeni Albüm Röportajı (Hande'yle Yaz Hiç Bitmez)

Mesaj tarafından Sıla Çarş. Eyl. 22, 2010 8:01 pm

Hande Yener
HANDE YENER, “HANDE’YE NELER OLUYOR” ALBÜMÜ HENÜZ RAFLARDAN İNMEDEN, YEPYENİ BİR RE-MIX ALBÜM YAYINLADI. YENER İLE, “HANDE’YLE YAZ HİÇ BİTMEZ” ALBÜMÜNÜN DETAYLARI VE TEK YENİ ŞARKI “UZAYLI”YI KONUŞMAK İÇİN BİR ARAYA GELDİK.

SEVENLERİNİZİ ÇOK ŞAŞIRTTINIZ. KİMSE SİZDEN BU KADAR HIZLA YENİ BİR ŞARKI BEKLEMİYORDU... NASIL KARAR VERDİNİZ BU KAYDI YAYINLAMAYA ?

Herkese merhaba öncelikle... Hande Yener albümüne olan ilgi ve sevgi, aslında re-mix’leri yapmamıza sebep oldu. Re-mix’ler hazırlanırken de “Bodrum”un inanılmaz yükselişi, sahnede, konserlerde yaşadığımız güzel enerjiler yüzünden tekrar stüdyoya girdik. “Uzaylı” parçasını yaptı sevgili Sinan Akçıl ve sonra bu re-mix albüme yeni bir parça neden eklemiyoruz diye düşündük ve bu yeni parçayı da eklemeye karar verdik. Şirketim de bu konuda ısrarcıydı ve biz de bu enerjiyi durdurmak, bir sonraki albüme saklamak istemedik. Bu yaz zaten birçok albüm çıktı ve şarkıların bir çoğunu dinledikleri için, dinleyiciler ile biz yeni bir şarkı paylaşmak istedik ve re-mix’lerin içine ekledik “Uzaylı”yı. Onun da re-mix’leri var albümde ve yine ilk videomuzu da “Uzaylı”ya çektik.

ALBÜM ÇIKTIĞI GÜN TÜM BILLBOARD’LARDA SİZİ GÖRDÜK, ÖNCEKİ ALBÜMLE BERABER PR ÇALIŞMALARINA DAHA FAZLA ÖNEM VERMEYE BAŞLADINIZ DİYEBİLİR MİYİZ ?

Aslında görsel olarak Kemal Doğulu ile çalıştığımdan bu yana, elimden geldiği kadar son halimi yansıtmaya çalışıyorum. Tabiki billboard çalışmaları, gazete ilanları, bunların hepsi yine şirketimin de desteği ile oluyor. Şirketime de buradan çok teşekkür ediyorum. Ne kadar çok beni görürse dinleyicilerim, enerjimizi o kadar çok paylaşacağımızı düşünüyorum ve şu an “Hande’ye Neler Oluyor”dan sonra, “Hande’yle Yaz Hiç Bitmez” albümünün tanıtımı da her yerde diyebilirim. Video şu an PowerTürk’te de dönüyor. Bütün bu ilgiye ve sevgiye çok teşekkür ediyorum. Ben de daha fazla işime sarılıyorum böyle olduğu zaman. Yine yeni fotoğraf çekimleri, internet ortamındaki paylaşım sitelerinden, yine en son, en güncel haberlerimi görsellerimi her zaman sizinle paylaşacağım.

YENİ VİDEONUZ İÇİN OLDUKÇA SIRADIŞI BİR ÇALIŞMA DİYEBİLİRİZ... YİNE BİR KEMAL DOĞULU İŞBİRLİĞİ...

“Uzaylı”nın videosunun yönetmeni yine Kemal Doğulu. Hepimiz çok düşündük klip ile ilgili. Herkesin bir “Uzaylı” beklentisi olduğunu biliyorum bu videoda ama benim dev olmama karar verdik. İbrahim de daha normal bir boyda. Videoda İbrahim Kendirci var biliyorsunuz. Kavak Yelleri’nin çok değerli oyuncusu o da. Ben; bir gezegenden dünyaya geliyorum bir paket içinde ve İbrahim arabayla geçerken beni görüyor. Dikkatini çekiyor, kutuya doğru yaklaşıyor. Kutudan dev gibi ben çıkıyorum, sonra şarkıyı ona söylemeye başlıyorum. Bir yandan benden korkuyor, bir yandan merak ediyor, bir yandan o kadar devasayım ki kaçıyor. Çok eğlenceli , şarkının da enerjisini yansıtan bir video oldu. Enerjisi, ambiansı ve atmosferi bence çok güzel. Kemal Doğulu’nun ellerine sağlık çok teşekkür ediyorum.

SON OLARAK, SEVENLERİNİZ YAKIN ZAMANDA “UZAYLI”YI CANLI OLARAK NERELERDE DİNLEYEBİLECEKLER ?

Konserler tüm hızı ile devam ediyor. Viyana, Nevşehir, Çanakkale, İzmir, Antalya konserlerimiz var. Konserlerimin tarihlerini [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] görebilirsiniz. Twitter’da Hande Yener, iki “rr” ile biten, benim sayfam oluyor. Orada da yine tüm konser bilgilerini görebilirsiniz. Kışın yine Almanya konserlerimiz de olacak. Herkesi bekliyoruz “Uzaylı” konserlerine.

TEŞEKKÜR EDİYORUZ RÖPORTAJINIZ İÇİN..

Ben teşekkür ederim.

Sıla
Sıla
Admin
Admin

Hande Yener İle Yeni Albüm Röportajı (Hande'yle Yaz Hiç Bitmez) Empty Geri: Hande Yener İle Yeni Albüm Röportajı (Hande'yle Yaz Hiç Bitmez)

Mesaj tarafından KeLeBeK Perş. Eyl. 23, 2010 1:07 pm

çok güzel bir röportaj olmuş paylaşım için saol canım Smile
KeLeBeK
KeLeBeK
Admin
Admin

Hande Yener İle Yeni Albüm Röportajı (Hande'yle Yaz Hiç Bitmez) Empty Geri: Hande Yener İle Yeni Albüm Röportajı (Hande'yle Yaz Hiç Bitmez)

Mesaj tarafından Sıla C.tesi Eyl. 25, 2010 9:58 pm

önemli değil canımm Very Happy
Sıla
Sıla
Admin
Admin

- Similar topics