SıLa FaN SiteSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» meraba..:)
Tarkan İle Röportaj 1. Bölüm Icon_minitime1Ptsi Tem. 01, 2013 11:15 pm tarafından Dogu_kan

» Sıla'nın Video Klipleri
Tarkan İle Röportaj 1. Bölüm Icon_minitime1Paz Tem. 10, 2011 3:37 pm tarafından SıLaqoLiCk

» Aslı Enver
Tarkan İle Röportaj 1. Bölüm Icon_minitime1Çarş. Mart 23, 2011 6:43 pm tarafından sıla-sonay

» 9 Mart 2011 Tarihinde Bursa'Da Yapılacak Olan Sıla İmza Günü Ertelenmiştir..!!
Tarkan İle Röportaj 1. Bölüm Icon_minitime1Çarş. Mart 23, 2011 6:31 pm tarafından sıla-sonay

» Ulker Bolero
Tarkan İle Röportaj 1. Bölüm Icon_minitime1Perş. Mart 17, 2011 5:47 pm tarafından Tüliş

» Sıla-Ankara Konseri
Tarkan İle Röportaj 1. Bölüm Icon_minitime1Perş. Mart 17, 2011 5:20 pm tarafından Tüliş

» Bu Akşam :Eurovision Şarkımız Açıklanıyor
Tarkan İle Röportaj 1. Bölüm Icon_minitime1Çarş. Mart 16, 2011 3:30 pm tarafından !!..>> Sıla <<..!!

» 08 Nisan 2011 - İzmir Konseri
Tarkan İle Röportaj 1. Bölüm Icon_minitime1Çarş. Mart 16, 2011 2:56 pm tarafından !!..>> Sıla <<..!!

» Sıla Almanya Konseri
Tarkan İle Röportaj 1. Bölüm Icon_minitime1Çarş. Mart 16, 2011 2:51 pm tarafından !!..>> Sıla <<..!!

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 109 kişi Çarş. Ağus. 02, 2017 8:27 pm tarihinde online oldu.

Tarkan İle Röportaj 1. Bölüm

3 posters

Tarkan İle Röportaj 1. Bölüm Empty Tarkan İle Röportaj 1. Bölüm

Mesaj tarafından Sıla Salı Ekim 05, 2010 10:22 pm

Tarkan
TARKAN I. BÖLÜM

TARKAN “ADIMI KALBİNE YAZ” İSİMLİ ALBÜMÜNÜN İLK KLİP ÇALIŞMASI “ÖP” İLE POWERTÜRK EKRANLARINDA. EKİBİMİZ SANATÇI’NIN ALBÜMÜ, KLİPLERİ VE KONSERLERİ İLE İLGİLİ GELİŞMELERİ PAYLAŞMAK ÜZERE TARKAN İLE BİR ARAYA GELDİ...

ALBÜMLE BAŞLAYALIM SOHBETİMİZE... “ADIMI KALBİNE YAZ” İÇİN ÇOK RENKLİ BİR ÇALIŞMA DİYEBİLİR MİYİZ ?

Evet, albümde tabi her renkte şarkı var. Farklı kitlelere hitap eden şarkılar var. Kimisi klibi “İşim Olmaz”a çek dedi, kimisi “Kayıp”a çek dedi ama “Öp” ve “Adımı Kalbine Yaz” çok talep gördü klip açısından ve onlara çekmeye karar verdim. Zaten aslında biz stüdyoda albümü bitirme aşamasındayken bu iki şarkı çok öne çıkıyordu. Ben zaten konserlerde de buna şahit oldum. “Öp” ve “Adımı Kalbine Yaz” çok ilgi görüyor. Dolayısı ile bu iki şarkıya klip çektik.

DİLERSENİZ BU ALBÜMDE EMEĞİ GEÇEN İSİMLERİ VE ESERLERİNİ DE PAYLAŞALIM SEVENLERİNİZLE...

Tabiki... Bu albümde en başta Sezen Aksu var. Oğlu Mithat Can var, onun “Acımayacak” adında bir şarkısı var. Yıldız Tilbe’nin bir sözü var. “Kayıp” şarkısı var, Günay Çoban’ın o muhteşem sözü, benim bestelerim var, Gülşah Tütüncü var “Usta Çırak”... Tabiki Aysel Gürel var; “Sevda’nın Son Vuruşu”... Aslında bu albüm, uzun yıllardır benim söz yazarlığı ve bestecilik anlamında en renkli albümlerimden. Dolayısı ile her şarkı başka bir tatta oldu. Her şarkı başka bir keyif veriyor insanlara ve dediğim gibi herkese hitap eden şarkılar var bu albümde.

STÜDYO ÇALIŞMALARI DÖNEMİNİZE DÖNERSEK...

Ben çok titiz biriyim, çok özenle çalışıyoruz stüdyoda. Ozan Çolakoğlu benim yıllardır bu müzikal yolculuktaki dostum, duygudaşım, arkadaşım, onunla başbaşa, kafakafaya verip çok yoğun bir şekilde çalıştık ve galiba beklediğimize değdi. İnsanlar çok beğendi bu albümü, ben de mutluyum, gururluyum çünkü çok uykusuz gecelere gebe bu albüm. Çok mutluyuz yani, nihayet bu şarkılar insanlara ulaştı ve her yerden duyuyorum bütün radyolar çalıyor, sağolsunlar. Artık televizyonlarda da görmek istiyordum, o yüzden artık klip zamanı gelmiştir dedim.

GÜNLERCE ÜST ÜSTE VERDİĞİNİZ KONSERLER DOLUP TAŞTI, BUNCA DENEYİMİNİZE RAĞMEN HEYECANLANDIRDI MI SİZİ BU İLGİ ?

Konserler zaten inanılmaz, yani bu albümden sonra ben sahneden inmek istemiyorum. Çok şaşırmıştım, albümden üç, dört gün sonra, Harbiye konserlerimde bütün şarkılarımı ezbere biliyordu insanlar. Gerçekten ağzım açık kaldı. Şimdi de tam gaz devam ediyoruz konserlere. Çok talep var, yoğun istek üzerine yedinci, sekizinci Harbiye konserlerimizi yaptık. Çok heyecanlıyım. İnsanların şarkılarıma olan ilgisine ve sevgisine özellikle sahnede tanık olmak inanılmaz bir duygu, inanılmaz ve büyülü birşey oluyor sahnede. Ben de zaten kendimden geçiyorum, bana da bir haller oluyor sahnede. Ben şurada başka biriyim, orada başka biriyim.

SİZİN İÇİN, EN BÜYÜK FARKI, KONSERLERİNDE DİNLEYİCİSİNİN GÖZÜNÜN İÇİNE BAKIYOR OLMASI DİYORLAR.. NE DİYORSUNUZ BU SÖZLERE !

Aaa ne kadar güzel. Bakıyorum da yani bakıyorum, inceliyorum herkesi. Tabiki mümkün değil, çünkü binlerce insan var ama ben inceliyorum aslında. Tepkilerini inceliyorum. Genci, yaşlısı, kadını, çocuğu, erkeği... Onları 2 saatlik bir süre için de olsa, dertlerinden, tasalarından uzaklaştırmak benim için çok büyük bir keyif. Bunu görüyorum konserlere gelen insanlarda. Gerçekten o an unutuyorlar herşeyi, bütün zincirlerini kırıyorlar ve o anın tadını çıkarıyorlar. Benim için çok büyük bir mutluluk buna vesile olmak, ben o gece çok rahat uyuyorum. Bir nevi sarhoş oluyorum, kendime gelemiyorum. Kolay kolay uyuyamıyorum aslında sakinleşene kadar ve doyamıyorum da, yani sahnede olduğumda inmek istemiyorum. Konser gecelerinde eve gittiğimde, “bir daha, bir daha” çığlıkları hala çınlıyor oluyor kulaklarımda, muhteşem birşey.

RÖPORTAJIN DEVAMI HAFTAYA AYNI SAYFADA !

Sıla
Sıla
Admin
Admin

Tarkan İle Röportaj 1. Bölüm Empty Geri: Tarkan İle Röportaj 1. Bölüm

Mesaj tarafından !rw@k Perş. Ekim 07, 2010 4:55 pm

Paylaşım için teşekkürler..
!rw@k
!rw@k
Editör
Editör

Tarkan İle Röportaj 1. Bölüm Empty Geri: Tarkan İle Röportaj 1. Bölüm