SıLa FaN SiteSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» meraba..:)
Tarkan İle Röportaj II. Bölüm Icon_minitime1Ptsi Tem. 01, 2013 11:15 pm tarafından Dogu_kan

» Sıla'nın Video Klipleri
Tarkan İle Röportaj II. Bölüm Icon_minitime1Paz Tem. 10, 2011 3:37 pm tarafından SıLaqoLiCk

» Aslı Enver
Tarkan İle Röportaj II. Bölüm Icon_minitime1Çarş. Mart 23, 2011 6:43 pm tarafından sıla-sonay

» 9 Mart 2011 Tarihinde Bursa'Da Yapılacak Olan Sıla İmza Günü Ertelenmiştir..!!
Tarkan İle Röportaj II. Bölüm Icon_minitime1Çarş. Mart 23, 2011 6:31 pm tarafından sıla-sonay

» Ulker Bolero
Tarkan İle Röportaj II. Bölüm Icon_minitime1Perş. Mart 17, 2011 5:47 pm tarafından Tüliş

» Sıla-Ankara Konseri
Tarkan İle Röportaj II. Bölüm Icon_minitime1Perş. Mart 17, 2011 5:20 pm tarafından Tüliş

» Bu Akşam :Eurovision Şarkımız Açıklanıyor
Tarkan İle Röportaj II. Bölüm Icon_minitime1Çarş. Mart 16, 2011 3:30 pm tarafından !!..>> Sıla <<..!!

» 08 Nisan 2011 - İzmir Konseri
Tarkan İle Röportaj II. Bölüm Icon_minitime1Çarş. Mart 16, 2011 2:56 pm tarafından !!..>> Sıla <<..!!

» Sıla Almanya Konseri
Tarkan İle Röportaj II. Bölüm Icon_minitime1Çarş. Mart 16, 2011 2:51 pm tarafından !!..>> Sıla <<..!!

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 109 kişi Çarş. Ağus. 02, 2017 8:27 pm tarihinde online oldu.

Tarkan İle Röportaj II. Bölüm

3 posters

Tarkan İle Röportaj II. Bölüm Empty Tarkan İle Röportaj II. Bölüm

Mesaj tarafından Sıla C.tesi Ekim 16, 2010 3:08 pm

Tarkan
TARKAN II. BÖLÜM

TARKAN “ADIMI KALBİNE YAZ” İSİMLİ ALBÜMÜNÜN İLK KLİP ÇALIŞMASI “ÖP” İLE POWERTÜRK EKRANLARINDA. EKİBİMİZ SANATÇI’NIN ALBÜMÜ, KLİPLERİ VE KONSERLERİ İLE İLGİLİ GELİŞMELERİ PAYLAŞMAK ÜZERE TARKAN İLE BİR ARAYA GELDİ. GEÇTİĞİMİZ HAFTA İLK BÖLÜMÜNÜ YAYINLADIĞIMIZ RÖPORTAJIN İKİNCİ BÖLÜMÜ SİZLERLE...

UZUN BİR SÜREDİR, YÖNETMENİNİZLE KLİPLERİN SENARYOLARI ÜZERİNDE ÇALIŞIYORMUŞSUNUZ...

Gerçekten Nadir ile çalışmak çok keyifli oldu. Bir kere vizyonu çok çok iyi, aynı kafada olduğumuzu düşünüyorum. Aynı şeyleri düşündük. Üç aydır da klip çalışması üzerinde çalışıyoruz. Üç aydan fazla mı oldu acaba ? Dört ay oldu... Önce “Sevda’nın Son Vuruşu” ile başladık. Güzel birkaç senaryo yazıldı. (Nadir Bekar: 27 tane senaryom var, beğendirene kadar sadece 27 tane...) 27 değil ama birkaç tane... (Gülüyorlar...) Sonra zaten albüm çıktı; “Öp” ve “Adımı Kalbine Yaz” a kadar geldik. İnşallah yakında iki tane güzel kliple karşınızda olacağız. Nadir ile çalışmak çok keyifli çünkü komplekssiz bir adam, herşey bir yana herşeyi söyleyebiliyorum, paylaşabiliyoruz. Özellikle kıyafetler ile ilgili çok tartıştık. Profesyonelce bir atmosferde çalıştık. Herkes çok profesyonelce yaptı işini.

“ÖP”ÜN DETAYLARINI KONUŞALIM BİRAZ... SENARYOSUNDAN BAHSEDEBİLİR MİSİNİZ ?

“Öp” benim hayatımın bir bölümünü anlatıyor. Her gün böyle yaşayamam tabi ama çok yoğun bir günümün hikayesi. Sabah uyanıyorum, stüdyoya gidiyorum, kayıtlarım, oradan işe, ofisime gidiyorum, evraklarım, moda çekimi, dergi çekimi... Oradan stüdyoya gidiyorum. (Nadir Bekar: Bir televizyon programına katılıyorsun...) Ben onu pek yapmıyorum ama klipte yapayım bari dedim (Gülüyorlar...). Çok heyecanlı bir klip aslında, farklı farklı kılıklarda bir ben var klipte. Her bölümde farklı stilde. “Adımı Kalbine Yaz”ın klibi ile toplamda 200 kişiye yakın oyuncumuz. İnşallah seyirciler de severler.

ÇEKİMLER UZUN BİR SÜREDE TAMAMLANDI SANIYORUM... SİZ BİR SÜREDİR SETLERDESİNİZ BU İKİ KLİP İÇİN. SETLER DİYORUM, ÇÜNKÜ PEK ÇOK MEKAN KULLANDINIZ İKİ KLİP İÇİN, BİRAZ ANLATABİLİR MİSİNİZ DETAYLARINI.

Konserlerden önce başladık çekimlere. Sonra ara verdik ve konserlerden sonra devam ettik. “Adımı Kalbine Yaz”, aslında benim çok gidemediğim yerlerde çektiğimiz bir klip oldu. Eminönü, Mısır Çarşısı, Akaretler, Arnavutköy Pazarı gibi birçok yere gittik. Aslında insanlarla bütünleştiğim, hepimizin birlikte şarkı söylediği bir klip oldu. O şarkıyı herkes çok seviyor ve ben de herkesi görmek istedim, herkesin söylemesini istedim. “Öp” ise benim yoğun bir günümü anlatıyor. Çok renkli iki klip geldi. Bence çok sevecek insanlar.

STİLİNİZİN DE OLDUKÇA ÖN PLANDA OLDUĞU ÇALIŞMALAR DİYEBİLİRİZ HER İKİSİ KLİBİNİZ İÇİNDE.

Yönetmenimiz Nadir Bekar, stylingde Ceyda Balaban. Zaten konserlerde de birlikte çalışıyoruz. Ahenk içinde bir ekiple çalıştık. Herkes çok yaratıcı, çok pozitif. Ben zaten hep böyle ortamlarda çalışmayı seviyorum. Benim de verdiğim enerji öyle olduğu için, aynısı bana geri geliyor. Herkesin fikrini söyleyip, herkesin fikrini paylaşabildiği bir çekim ortamı. Bu arada hala heyecanlanıyorum şu mikrofonu elime verdiğiniz anda...

ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ RÖPORTAJINIZ İÇİN...

Ben de sizlere teşekkür ederim.

Sıla
Sıla
Admin
Admin

Tarkan İle Röportaj II. Bölüm Empty Geri: Tarkan İle Röportaj II. Bölüm

Mesaj tarafından KeLeBeK Ptsi Ekim 18, 2010 3:26 pm

Süper bir röportaj olmuş Tarkan 'nın şarkıları çok beğeniyorum paylaşım için saol +fan Very Happy :bravo:
KeLeBeK
KeLeBeK
Admin
Admin

Mesaj tarafından Sıla Ptsi Ekim 18, 2010 8:13 pm

bişey değil canım sen de sağol Very Happy
Sıla
Sıla
Admin
Admin