SıLa FaN SiteSİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» meraba..:)
Erkan İle Röportaj Icon_minitime1Ptsi Tem. 01, 2013 11:15 pm tarafından Dogu_kan

» Sıla'nın Video Klipleri
Erkan İle Röportaj Icon_minitime1Paz Tem. 10, 2011 3:37 pm tarafından SıLaqoLiCk

» Aslı Enver
Erkan İle Röportaj Icon_minitime1Çarş. Mart 23, 2011 6:43 pm tarafından sıla-sonay

» 9 Mart 2011 Tarihinde Bursa'Da Yapılacak Olan Sıla İmza Günü Ertelenmiştir..!!
Erkan İle Röportaj Icon_minitime1Çarş. Mart 23, 2011 6:31 pm tarafından sıla-sonay

» Ulker Bolero
Erkan İle Röportaj Icon_minitime1Perş. Mart 17, 2011 5:47 pm tarafından Tüliş

» Sıla-Ankara Konseri
Erkan İle Röportaj Icon_minitime1Perş. Mart 17, 2011 5:20 pm tarafından Tüliş

» Bu Akşam :Eurovision Şarkımız Açıklanıyor
Erkan İle Röportaj Icon_minitime1Çarş. Mart 16, 2011 3:30 pm tarafından !!..>> Sıla <<..!!

» 08 Nisan 2011 - İzmir Konseri
Erkan İle Röportaj Icon_minitime1Çarş. Mart 16, 2011 2:56 pm tarafından !!..>> Sıla <<..!!

» Sıla Almanya Konseri
Erkan İle Röportaj Icon_minitime1Çarş. Mart 16, 2011 2:51 pm tarafından !!..>> Sıla <<..!!

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 109 kişi Çarş. Ağus. 02, 2017 8:27 pm tarihinde online oldu.

Erkan İle Röportaj

Erkan İle Röportaj Empty Erkan İle Röportaj

Mesaj tarafından Sıla Ptsi Kas. 22, 2010 12:12 pm

Erkan
“AŞK DANSI” İSİMLİ ŞARKISI’NIN VIDEOSU İLE LİSTELERİMİZDE YER ALAN ERKAN, GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE KARİYERİNDEKİ GELİŞMELERİ PAYLAŞMAK ÜZERE EKİBİMİZ İLE BİR ARADAYDI.

TÜM EKİBİMİZ VE TAKİPÇİLERİMİZ ADINA SÖYLEYELİM, STÜDYOLARIMIZA HOŞGELDİNİZ !

Hoşbulduk, teşekkür ederim davetiniz için.

“AŞK DANSI” OLDUKÇA BEĞENİ TOPLAYAN BİR ÇALIŞMA OLDU. SEZEN AKSU VE YAŞAR GAGA GİBİ İSİMLER İLE ÇALIŞMIŞSINIZ...

“Aşk Dansı”, benim milat dediğim “Yegane” albümümden sonraki ilk single çalışmam. Bu single’ın yapımcısı Sezen Aksu. Albüm 5 şarkıdan oluşuyor ve iki tanesi de “Aşk Dansı”nın versiyonları. İlk şarkı; “Aşk Dansı” aynı zamanda çıkış şarkımız oldu. Bir de yine PowerTürk ekranlarından tanıdığınız “Esmer” şarkısı var. Evet albümde benim için çok önemli birisi daha var. Tüm projenin sorumlusu olan Yaşar Gaga. Buradan ona da çok teşekkür ediyorum.

KLİBİNİZDE OLDUKÇA HAREKETLİ BİR ERKAN GÖRDÜK, BU SİZİ TANIYANLAR VE SİZİN İÇİN BİR İLK DİYEBİLİR MİYİZ ?

Bu albüm benim için ilklerin yoğunlukta olduğu bir albüm oldu, çünkü normal şartlarda önceden gördüğünüz ve bildiğiniz kliplerimin şarkıları oldukça hareketli şarkılar da olsalar, ben çok durağan bir oyun sergiliyordum. Daha çok duruşum ve bakışım ön plandaydı. Sadece şarkı söyleyen bir adam vardı daha önceki bütün projelerde. Şarkının da kendi ritmi içindeki Tango sebebi ile bu biraz farklı oldu. Klipten önce iki ay evvel Tango yapmayı öğrendim. Klipte birlikte dans ettiğim partnerim Burcu, aynı zamanda benim dans hocam. Çok keyifli bir klip çalışması oldu. Hem öncesi, hem hazırlık çalışması, hem klip günü, hem de klipten sonraki montajın sonucu beni ve dinleyenlerimi çok mutlu etti. İlk defa Erkan böyle birşey yapıyordu. Açıkçası sonuçtan çok mutluyuz ve en azından hareketli şarkılarda bundan sonra böyle olacağını ve daha hareketli bir Erkan göreceğinizi söyleyebilirim.

ŞİMDİ İKİNCİ BİR KLİBİN HAZIRLIĞINDASINIZ...

“Gül Bakalım” albümün 2. şarkısı. Sözü ve müziği Sezen Aksu’ya ait, çok romantik ve güzel bir şarkı. “Gül Bakalım” için inanılmaz güzel bir klip projemiz var. Şu sıralar onu kliplendirmeyi düşünüyoruz. Aralık ayında da yayınlamayı planlıyoruz. Kısa film tadında bir klip düşünüyoruz. Buradan da müjdesini vermiş olalım. İnşallah onu da Aralık ayında PowerTürk Tv ekranlarında izleyebilirsiniz.

SİZ DÜZENLİ OLARAK KONSER VEREN BİR SANATÇISINIZ AMA RUTİN KONSERLERİN YANI SIRA, FARKLI ŞEHİRLERDE DE SAHNE ALIYORSUNUZ. SEVENLERİNİZ BU DETAYLARI HANGİ KAYNAKTAN EN DOĞRU ŞEKİLDE ÖĞRENEBİLİRLER ?

Şu aralar albüm ve promosyon çalışmalarının yanı sıra, konser çalışmalarımız da oldukça yoğun bir şekilde devam ediyor. Rutin olan bir çalışmamız var, örneğin; her hafta Cuma ve Cumartesi akşamları Antalya Club Black’te saat 00:30’da başlayan bir performans projemiz var. Tüm diğer konserlerimiz için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresi ve bu adresin üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz resmi Facebook sayfamızdan, en doğru haberleri alabilirsiniz.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ VERDİĞİNİZ BİLGİLER İÇİN ...

Ben de sizlere teşekkür ederim, konserler ve yeni klipler ile tekrar buluşmak dileği ile.

Sıla
Sıla
Admin
Admin

- Similar topics